Hotel Gradonna Mountain Resort

V roku 2012 postavený 4-hviezdičkový hotel Gradonna Mountain Resort sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, priamo na zjazdovke a uprostred hôr Východného Tirolska. Za dobrých snehových podmienok môžete zlyžovať až pred vchod.

Na trasu pre bežkárov je to len približne 200 metrov, na lanovku do lyžiarskeho strediska sa dostanete po približne dvoch kilometroch. Komfortný hotel má jedinečnú atmosféru a má k dispozícii vstupnú halu s recepciou, výťah, jedáleň na raňajky, jedálenskú sálu, reštauráciu, bar, vínnú pivnicu, čitáreň, izbičku, lyžiareň a Wi-Fi (v cene).

Dobre udržiavané wellness je o rozlohe 3 000 m² a jeho použitie je v cene. Nájdete v ňom tri kryté bazény, fínsku saunu, biosaunu, sanárium, parný kúpeľ, kabínku s infračerveným žiarením, relaxačnú zónu a vonkajší bazén. Solárium, kaderník a kozmetika sú za poplatok. Posilňovňa je vám tiež k dispozícii. Pre deti od 3 do 10 rokov ponúka hotel detský klub (šesťkrát týždenne, 09.00 - 21.00 hod). V hoteli sa nachádza obchod s prírodnými potravinami a obchod so športovými potrebami.